KONTAKTY

DÁREK - NAAT s.r.o.
V Zátiší 810/1, 709 00 Ostrava
KORESPONDENČNÍ ADRESA: Valšov 52, 792 01 Valšov
tel: +420 608 828 368
NAAT(a)email.cz
www.nafukovaciatrakce.cz
NAAT@email.cz

NOVINKY

arr3HOVERBOARDY - Menší, Větší a KáraPro rok 2017 jsme rozšířili naši nabídku o Hoverboardy! Najdete je mezi atrakcemi.... arr3BUNGEE TRAMPOLÍNA - NOVINKA PRO ROK 2014Jako novinku roku 2014 jsme pro vás připravili parádní atrakci pro malé, velké i dospěláky - BUNGEE... arr3ČTYŘKOLKA ARCTIC CAT - JARNÍ HIT V NAATuPřipravili jsme nově v naší nabídce fantastickou jízdu na ČTYŘKOLCE ARCTIC CAT.Nabizime svezení...

ATRAKCE » Čtyřkolky, autíčka » PRO DOSPĚLÉ
ČTYŘKOLKA PRO DOSPĚLÉ - novinka

ARCTIC CAT 700 H1 TRV EFI 4x4 CRUISER

Pro všechny, kteří mají rádi dobrodružství, vzrušení a nebojí se velkých silných strojů!

Pronájem parádní čtyřkolky, která je v každém terénu jako doma. Možnost pronájmu nebo svezení s vyškoleným řidičem či odborným doprovodem.

Vaše dítě povozíme na zadním sedadle bezpečně a slibujeme pro něj nezapomenutelný zážitek! Dopřejte mu jízdu pro odvážné!

NENÍ O ČEM PŘEMÝŠLET! Cruisery, to jsou nejluxusnější výkonné dvoumístné čtyřkolky Arctic Catu. Cruiser, to je perfektní kombinace výkonu a komfortu, která vám při vašich výletech ve dvou otevře zcela nové obzory. 700 Cruiser H1 EFI TRV je určen pro nejnáročnější zákazníky, kteří požadují od čtyřkolky maximální pohodlí, kvalitu, výkon a hlavně dostatek místa pro dvě osoby. Místu spolujezdce vévodí pohodlné sedadlo s opěrkou zad a pevnými madly, u Cruiseru dokonce vyhřívanými, a vlastní vyvýšené stupačky, ale aby o pohodlí nepřišel ani řidič, má k dispozici vyhřívání rukojetí a prostorný přední štít, otočný společně s řídítky.

 

POZOR HIT PRO DOSPĚLÉ