KONTAKTY

DÁREK - NAAT s.r.o.
V Zátiší 810/1, 709 00 Ostrava
KORESPONDENČNÍ ADRESA: Valšov 52, 792 01 Valšov
tel: +420 608 828 368
NAAT(a)email.cz
www.nafukovaciatrakce.cz
NAAT@email.cz

NOVINKY

arr3HOVERBOARDY - Menší, Větší a KáraPro rok 2017 jsme rozšířili naši nabídku o Hoverboardy! Najdete je mezi atrakcemi.... arr3BUNGEE TRAMPOLÍNA - NOVINKA PRO ROK 2014Jako novinku roku 2014 jsme pro vás připravili parádní atrakci pro malé, velké i dospěláky - BUNGEE... arr3ČTYŘKOLKA ARCTIC CAT - JARNÍ HIT V NAATuPřipravili jsme nově v naší nabídce fantastickou jízdu na ČTYŘKOLCE ARCTIC CAT.Nabizime svezení...

ATRAKCE » SEGWAY
SEGWAY - netradiční jízda na netradiční dvojkolce

SEGWAY je jedinečná dvojkolka, která samostatně udržuje rovnováhu. Jde o první samobalancující osobní transportér na světě. Jakmile uvidíte Segway v pohybu, ihned pochopíte co je tím myšleno.

 

Segway, který nabízíme k zapůjčení, funguje v každém terénu a snadno se ovládá. Jízda na Segway je intuitivní a velice snadná, zvládne ji opravdu každý. Zkuste to sám nebo se domluvte s přáteli či rodinou. Máme pro vás  5 dvojkolek!!

Narozdíl od auta má Segway PT pouze dvě kola a přitom dokáže zůstat ve vzpřímené poloze. Chcete-li jet dopředu, nakloňte se mírně vpřed. Po přenesení váhy zpět dozadu, zastavíte. Při mírném záklonu, pojedete dozadu. Pohybem řidítek doleva a doprava, zatáčíte.